Створення газети «Вітрила знань»

Вітрила знань!

Ми пишемо про складне - доступно,
про відоме - цікаво,
про незвичне - захопливо!

Невід’ємним атрибутом шкільного життя Полтавської гімназії № 21 є шкільна газета «Вітрила знань. Ідея створення газети зародилася у 2009 році, і випускалася вона у вигляді стінної газети. Редактором стіннівки були учениці 9-Б класу – Крайник Каріна та Агаєва Дар’я, які під керівництвом заступника директора з виховної роботи, Агаєвої Н.В., випускали різноманітні статті, фотоколажі з місця подій. Через рік було вирішено створити повноцінне видання газети «Вітрила знань». Ідея створення її саме в такому вигляді належала тоді заступнику директора з науково-методичної роботи, а нині директору гімназії – Тараненко Н.І., учителю української мови та літератури, Печерій М.Д. та педагогу-організатору, Пасько С.Г., які зуміли організувати і зацікавити учнів школи до роботи над газетою.